Chciałabym zostać modelką w jakiejś gazecie w sensie że reklamować ciuchy lub obuwie,biżuterię lub kosmetyki.
Następne to,zaprojektować ciuch lub buty.

A teraz dość szczeniackie marzenie.Marzę o wyjściu na wybieg w kolekcji słynnego projektanta mody lub projektantki.

To na razie,tyle jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień.
Postaram się jutro zorganizować coś w rodzaju "Ciuchów,które zakupiłam"
Mam nadzieję że wam się spodoba!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz