Dołącz do nas :

piątek, 24 lutego 2012

Marzenia..

To już drugi artykuł,w którym piszę coś o sobie lub o moich inspiracjach i zainteresowaniach,lecz marzenia są dość inne i skomplikowane. Mam dość dużo marzeń,ale mam tylko 3 które bym chciała spełnić z całego serca.
Chciałabym zostać modelką w jakiejś gazecie w sensie że reklamować ciuchy lub obuwie,biżuterię lub kosmetyki. 
bershka-kolekcja-jesien-2011-lookbook_41031_5.jpg
Następne to,zaprojektować ciuch lub buty.

A teraz dość szczeniackie marzenie.Marzę o wyjściu na wybieg w kolekcji słynnego projektanta mody lub projektantki.


To na razie,tyle jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień.
Postaram się jutro zorganizować coś w rodzaju "Ciuchów,które zakupiłam"
Mam nadzieję że wam się spodoba!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz